o nas incentive events team buildings conferences incoming kontakt

Strona główna > Imprezy tematyczne, eventy firmowe

Oferujemy Państwu usługi z zakresu organizacji imprez okolicznościowych i wydarzeń firmowych. Promocje nowych produktów, koncerty, pokazy, imprezy tematyczne mamy już za sobą. Każde z nich było dla nas inne i specjalne, tak samo nietypowe, niepowtarzalne i nieszablonowe jak dla Państwa.

Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania!

Nasze propozycje przygotowujemy z myślą o spełnieniu niestandardowych wymagań. Wszystkie nasze działania mają na celu kreowanie wizerunku marki oraz zwrócenie uwagi na logo firmy tak, aby utkwiły one w pamięci grupy docelowej. Autorskie pomysły realizowane przez nas uatrakcyjniają wydarzenia i podkreślają ich rangę. Sprawiają, że jeszcze przez dłuuugi czas „odbijają się one pozytywnym echem”.

Specjalizujemy się w organizacji imprez wszelkiego rodzaju i rozmiaru, od kameralnych, kilkuosobowych spotkań wieczorowych, po kilkutysięczne pikniki. Realizację projektów skupiają w swych rękach profesjonaliści, aby przebiegały one zgodnie z ustalonym scenariuszem obfitującym w emocje, liczne atrakcje i animacje. Niezapomnianego smaku naszym imprezom dodają, specjalnie zaproszone zgodnie z Państwa preferencjami znane postacie ze świata showbiznesu.

Zobacz przykładowe zdjęcia i filmy z naszych imprez tematycznych i wieczorowych:

<strong>Imprezy typu events</strong> - zdjęcia<strong>Imprezy typu events</strong> - przykłady realizacji
<strong>Wodny Balet Elfów</strong> - 20 lecie firmy Nickel
<strong>Laser Show</strong> podczas gali...
Aktualności:

Wodny Balet Elfów - 20 lecie firmy Nickel

Laser Show podczas gali...

Grupa Adventure Planet

Tel. kom.: +48 697 401 287
Nr telefonu: +48 (61) 8516 094
Nr telefonu: +48 (61) 6227 495
E-mail: