Eventy dla firm, których nie można zapomnieć!

Oferujemy Państwu usługi z zakresu organizacji imprez okolicznościowych i wydarzeń firmowych. Promocje nowych produktów, koncerty, pokazy, imprezy tematyczne i wieczorowe mamy opanowane do perfekcji. Każdy event jest dla nas inny i tak samo nietypowy, niepowtarzalny oraz nieszablonowy jak dla naszych klientów.

Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania!

Nasze eventy dla firm przygotowujemy z myślą o spełnieniu niestandardowych wymagań. Wszystkie nasze działania mają na celu kreowanie wizerunku marki oraz zwrócenie uwagi na logo firmy tak, aby utkwiły one w pamięci grupy docelowej. Autorskie pomysły realizowane przez nas uatrakcyjniają wydarzenia i podkreślają ich rangę. Sprawiają, że nasze imprezy tematyczne jeszcze przez długi czas „odbijają się pozytywnym echem”.

Grupa Adventure Planet- agencja eventowa, która rozumie Twoje potrzeby!

Specjalizujemy się w organizacji imprez wszelkiego rodzaju i rozmiaru, od kameralnych, kilkuosobowych spotkań wieczorowych, po kilkutysięczne pikniki.

Organizacja naszych eventów firmowych skupiona jest w rękach profesjonalistów, tak aby przebiegały one zgodnie z ustalonym scenariuszem obfitującym w emocje, liczne atrakcje i animacje. Niezapomnianego smaku imprezom firmowym dodają, specjalnie zaproszone zgodnie z Państwa preferencjami znane postaci ze świata showbiznesu.

Eventy firmowe w Poznaniu

Eventy stanowią doskonałe działanie marketingowe, pozwalające zaistnieć Twojej firmie na terenie miasta Poznania lub w lokalnym środowisku. Eventy to świetna okazja, aby poznać swoich współpracowników od zupełnie innej strony. Jeśli poszukujesz doskonałej formy promocji - skontaktuj się z nami! Agencja eventowa Adventure Planet zapewnia niebanalną koncepcję eventu i oryginalny scenariusz. Zaufaj nam, przygotujemy projekt, imprezy która będzie Ci w pełni odpowiadała.

Eventy firmowe to nie jedyna forma integracji i zabawy, jaką się zajmujemy. Sprawdź również naszą ofertę imprez team buildingowych dla firm. Zobacz również przykładowe zdjęcia z naszych eventów dla firm, imprez tematycznych i wieczorowych.

Wyślij zapytanie
Skontaktuj się z nami. Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę bezpieczeństwa i nie wnosisz zastrzeżeń.