Imprezy integracyjne, team building

Kompleksowo realizujemy niebanalne spotkania i wyjazdy integrujące uczestników oraz wzmacniające relacje w zespole. Nasze firmowe imprezy integracyjne charakteryzują się połączeniem elementów rozrywki, zabawy, survivalu, przygody i rywalizacji. Programy te są w większości imprezami outdoorowymi. Uczestnicy mają do pokonania różnego rodzaju przeszkody oraz zadania do wykonania. Wymagają one wspólnego wysiłku intelektualnego i fizycznego.

Wierzymy, że integracja dla firm i team building stanowi bardzo ważną część budowania zdrowych relacji w grupie. Celem naszych imprez jest wzbudzenie świadomości własnego pozytywnego potencjału, który można wykorzystać w trudnych i stresujących sytuacjach zawodowych.

Zadania, które czekają na różnych etapach zorganizowanej przez nas przygody, często wymagają od uczestników wypracowania wspólnych strategii działania. Pozwala to na zorientowanie się w tym, jak rozkładają się poszczególne siły w zespole – a konkretnie to, kto ma zdolności przywódcze, a kto preferuje realizowanie narzuconych mu zadań. Wnioski, które pracownicy wynoszą z tego typu wyjazdów, mają potem duże znaczenie przy wykonywaniu codziennych obowiązków zawodowych.

Imprezy integracyjne i team buildingowe mogą mieć charakter kilkugodzinnych spotkań lub kilkudniowych zmagań, gier i zabaw. Proponujemy je jako rozrywkę, przerywnik konferencji, szkolenia lub jako odrębną imprezę pozwalającą rozwinąć umiejętności pracy zespołowej.

Zobacz przykładowe zdjęcia z naszych wyjazdów i imprez integracyjnych.