Imprezy team building i integracyjne – budowanie zwycięskich zespołów

Podstawą dobrze działającego zespołu jest wzajemne zaufanie. Dobrze zintegrowany zespół może zdziałać cuda oraz wykorzystać wiele nowych możliwości. Postaw na spotkania i wyjazdy integrujące uczestników oraz wzmacniające więzi w zespole. Organizujemy imprezy firmowe charakteryzujące się połączeniem elementów rozrywki, survivalu, rywalizacji, przygody i zabawy. Wymagają one od uczestników wspólnego wysiłku, aby osiągnąć zamierzony cel.

Imprezy team buildingowe oraz integracyjne mogą mieć charakter kilkugodzinnych spotkań lub kilkudniowych zmagań, zabaw i gier. Proponujemy je jako rozrywkę szkolenia, czy też przerywnik konferencji lub jako odrębny event pozwalający rozwinąć umiejętności interpersonalne niezbędne do pracy w zespole. Imprezy typu team building dla firm przyczyniają się do zwiększenia potencjału pracowników.

Skutki inwestowania w imprezy integracyjne dla firm – Poznań

W firmach stawiających na osiąganie wysoko postawionych celów często dochodzi do sytuacji, w której pracownicy nie mogą znaleźć porozumienia. To prowadzi do spadku efektywności zespołu, braku motywacji i uczucia wypalenia. Cierpią pracownicy, cierpi całe przedsiębiorstwo.

Kadra zarządzająca wielu firm zastanawia się jak na nowo zintegrować i pobudzić zespół do działania. Rozwiązaniem są imprezy team building, czyli budowanie zespołu poprzez dobrą zabawę. Tutaj także liczy się zgranie i współpraca wszystkich uczestników. Zarząd ma okazję bacznie obserwować uczestników, a na podstawie zaobserwowanych wyników może później obsadzić stanowiska liderów grup oraz precyzyjniej podejmować decyzję wpływające na relacje między pracownikami.

Według wielu badań, imprezy typu team building dla firm, są jednym z najskuteczniejszych sposobów na wzniecenie ognia współpracy w zespole!

Jak Grupa Adventure Planet buduje zwycięskie zespoły?

Kompleksowo realizujemy niebanalne spotkania i wyjazdy integrujące uczestników oraz wzmacniające relacje w zespole. Nasze firmowe imprezy integracyjne dla firm charakteryzują się połączeniem elementów rozrywki, zabawy, survivalu, przygody i rywalizacji. Programy te są w większości imprezami outdoorowymi. Uczestnicy mają do pokonania różnego rodzaju przeszkody oraz zadania do wykonania. Wymagają one wspólnego wysiłku intelektualnego i fizycznego.

Wierzymy, że integracja i team building dla firm stanowi bardzo ważną część budowania zdrowych relacji w grupie. Celem naszych imprez jest wzbudzenie świadomości własnego pozytywnego potencjału, który można wykorzystać w trudnych i stresujących sytuacjach zawodowych.

Zadania, które czekają na różnych etapach zorganizowanej przez nas przygody w ramach oferty imprezy integracyjne dla firm Poznań, często wymagają od uczestników wypracowania wspólnych strategii działania. Pozwala to na zorientowanie się w tym, jak rozkładają się poszczególne siły w zespole – a konkretnie to, kto ma zdolności przywódcze, a kto preferuje realizowanie narzuconych mu zadań. Wnioski, które pracownicy wynoszą z tego typu wyjazdów, mają potem duże znaczenie przy wykonywaniu codziennych obowiązków zawodowych. Imprezy team building oraz imprezy integracyjne mogą mieć charakter kilkugodzinnych spotkań lub kilkudniowych zmagań, gier i zabaw. Proponujemy je jako rozrywkę, przerywnik konferencji, szkolenia lub jako odrębną imprezę pozwalającą rozwinąć umiejętności pracy zespołowej.

Zobacz przykładowe zdjęcia z naszych wyjazdów i imprez integracyjnych w ramach oferty imprezy team building dla firm. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wyjazdach integracyjnych, które organizujemy w ramach oferty imprezy integracyjne dla firm Poznań, zapraszamy tutaj (wycieczki oraz wyjazdy integracyjne).

Jak zorganizować imprezę team building?

Stworzenie angażującego i spełniającego swoje zadanie planu imprezy team buildingowej wymaga sporego doświadczenia i dużej dawki kreatywności. To zadanie dla profesjonalnej agencji eventowej.

Grupa Adventure Planet jest teamem ludzi, których połączyła pasja do podróży i organizacji niezwykłych wydarzeń. Organizujemy imprezy integracyjne dla firm nie tylko w Poznaniu i okolicy, ale przede wszystkim na terenie całego kraju. Sami zbudowaliśmy zgrany zespół i wiemy, jak ważny jest duch współpracy w osiąganiu celów. W dobrym zespole ważne są relacje między współpracownikami, a nic nie wpływa na nie lepiej, niż imprezy integracyjne dla firm. Poznań jest jednym z większych miast Polski, w których przedsiębiorcy zgłaszają chęć skorzystania z tego typu usług. Klienci, którzy dotychczas zdecydowali się skorzystać z naszych usług w ramach oferty team building dla firm nie ukrywają swojego zadowolenia!

Jeśli chcą Państwo zbudować team do zadań specjalnych, zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia strony Organizacja eventów firmowych.

Wyślij zapytanie
Skontaktuj się z nami. Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę prywatności i nie wnosisz zastrzeżeń.