UKRAINA: NIEZWYKŁA ARCHITEKTURA Z ELEKTROWNIĄ W TLE

Ukraina

Organizując zagraniczny incentive travel często szukamy dalekich destynacji, które brzmią egzotycznie – Chiny, Madagaskar, Indonezja.  Ale czy aby na pewno musimy szukać aż tak daleko? Otóż nie! Mamy dla Was idealną kontrpropozycję. Co powiecie na wyjazd firmowy na Ukrainę? Nie dajcie się zwieść faktem, że mamy ją na wyciągnięcie ręki, bo tak naprawdę, ilu z Was było na Ukrainie i ją poznało, ale od tej prawdziwej strony? Pokażemy Wam Ukrainę, o jakiej nie mieliście pojęcia.

Pierwsze skojarzenie związane z Ukrainą? Rosja i jej wszechobecne wpływy, które widoczne są na każdym kroku. Drugie skojarzenie? Kraj próbujący cały czas dogonić pozostałe państwa Europy pod względem rozwoju gospodarczego. Czy te skojarzenia są prawdą? Jeśli Twoja odpowiedź brzmiała „tak”, to zapraszamy do wzięcia udziału w zorganizowanej przez nas podróży motywacyjnej, ponieważ zmieni ona Twoje postrzeganie Ukrainy. Jak to zrobimy? Po pierwsze, nasz wyjazd incentive zaczniemy od zwiedzania kolebki wschodniosłowiańskiej kultury, czyli Kijowa. Na pierwszy rusz oka miasto wydaje się ociężałe i toporne ze względu na poradziecką architekturę, która mimo wszystko dodaje miastu animuszu. Jednak to, co zachwyca najbardziej znajduje się pomiędzy twardo ciosanymi budynkami. Wyobraźcie sobie wyjazd nagrodowy, podczas którego zjecie niezwykły Tort Kijowski z karmelizowanymi orzechami, zobaczycie Złotą Bramę – symbol Kijowa, która wzorowana była na Złotej Bramie Konstantynopola, wejdziecie do XI-wiecznych cerkwi ze złotymi kopułami
i zwiedzicie niewyobrażanych rozmiarów rezydencję Janukowycza. Po drugie, zabierzemy Was do Czarnobyla, który będzie ukoronowaniem Waszej podróży incentive. Odłóżcie strach i uprzedzenia na bok, bowiem to tu dowiecie się, jak było naprawdę – kto zawinił, kogo oszukano, kto poniósł największe straty i dlaczego Ukraina nie musi już być zależna od Rosji.

Niezapomniana przygoda to to, co oferujemy podczas naszych zagranicznych wyjazdów motywacyjnych. Dlatego dołożymy wszelkich starań, abyś wraz z zespołem wrócił z wyjazdu nie tylko bogatszy o nowe doświadczenia, ale przede wszystkim w pełni usatysfakcjonowany. Naszą propozycją na połączenie tych dwóch elementów jest właśnie incentive travel na Ukrainę. Trudno szukać bardziej zdeterminowanego kraju Europy, który chce pokazać światu, że jest wart uwagi.
A uwierzcie nam, jest wart! Sami mieliśmy okazję się o tym przekonać i przekonamy też Was. Będzie zaskoczeni jak ogromne trzy milionowe miasto jest otwarte, czyste i chętne do podzielenia się
z Wami swoją prawdziwą historią.

Niezapomniane przygody to Ukraina i my – GRUPA ADVENTURE PLANET.

Informacje o imprezie

Kategorie:

Wyślij zapytanie
Skontaktuj się z nami. Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę prywatności i nie wnosisz zastrzeżeń.