Wycieczka do USA

USA – Route 66

Wyjazdy firmowe zagraniczne – kierunek USA

Ciekawi Cię, jak przebiega organizowana przez nas wyjazd firmowy do Ameryki? Zobacz prezentowane przez nas zdjęcia z kilkunastodniowej wycieczki do USA! W programie incentive travel, którą możemy zorganizować dla Ciebie i Twoich pracowników znajdują się takie atrakcje, jak zwiedzanie systemu wodospadów, zwanego Wodospadem Niagara, poznawanie miasta Nowy York i podróż legendarną Route 66 na zachód kraju. Wizyta w tej części Stanów Zjednoczonych wiąże się również ze zwiedzaniem Wielkiego Kanionu Kolorado, nocą w Las Vegas i chwilą wytchnienia w malowniczym Aspen.

W Adventure Planet zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą wyjazdów firmowych w ramach usługi podróże incentive. Organizujemy wyjazdy firmowe zagraniczne i krajowe oraz incentive travel w różne miejsca na świecie. Wychodzimy z założenia, że tego typu podróże są potrzebne firmom, ponieważ wpływają pozytywnie na relacje biznesowe i wzmacniają interpersonalne więzi między pracownikami. Wszystkich zachęconych ofertą wyjazdu do USA zachęcamy do kontaktu. Organizujemy wyjazdy firmowe zagraniczne i krajowe dla kilku i kilkunastu osób.

Incentive travel Ameryki

USA to jeden z najbardziej popularnych kierunków, obieranych podczas podróży incentive i nic w tym dziwnego! Stany Zjednoczone to jedno z tych państw, które wręcz obfitują w atrakcje turystyczne. W Adventure Planet organizując wyjazdy firmowe zagraniczne, staramy się zawrzeć w programie jak najwięcej atrakcji, aby wyjazd w ramach incentive travel był jednocześnie przydatny w sferze biznesowej, bo pogłębiający więzi między pracownikami, jak i turystycznie atrakcyjny. Każdy program wyjazdu z Adventure Planet jest dostosowany do oczekiwań i finansowych możliwości Klienta.

Zobacz również inne nasze podróże incentive.

Prezentujemy zdjęcia z kilkunastodniowej wycieczki do USA. W programie oczywiście Wodospad Niagara, Nowy York i podróż legendarną Route 66 na zachód kraju. Wizyta w tej części Stanów, to zwiedzanie Wielkiego Kanionu Kolorado, noc w Vegas i chwila wytchnienia w Aspen.

Informacje o imprezie

Kategorie:

Wyślij zapytanie
Skontaktuj się z nami. Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę bezpieczeństwa i nie wnosisz zastrzeżeń.