Wycieczka do USA

USA – Route 66

Wyjazdy firmowe zagraniczne – kierunek USA

Ciekawi Cię, jak przebiega organizowany przez nas wyjazd firmowy do Ameryki? Zobacz prezentowane przez nas zdjęcia z kilkunastodniowej wycieczki do USA! W naszym programie incentive travel, który możemy przygotować dla Ciebie i Twoich pracowników znajdzie się wachlarz atrakcji pozwalający zaspokoić najróżniejsze gusta. Proponujemy podążać śladami najbardziej urokliwych i najsłynniejszych Parków Narodowych USA: od palącej pustynnym żarem Death Valley, przez „okna” znakomitego Arches i krajobrazy „Wild Wild West” w Monument Valley, skończywszy na zachwycającym Grand Canyon. Podczas tego imponującego wyjazdu motywacyjnego nie można oczywiście pominąć rozświetlonego neonami i kuszącego dolarami Las Vegas. Ameryka jest niezwykle rozległa i ma także wiele do zaoferowania melomanom. W tym przypadku warto zacieśnić wzajemne relacje podczas eskapady muzycznym szlakiem od Nashville do Miami w rytmach jazzu, country i bluesa. Inną atrakcją wyjazdu motywacyjnego z Adventure Planet może być przejazd amerykańskimi krążownikami szos legendarną Route 66. Dla miłośników wielkich miast oferujemy zwiedzanie Nowego Jorku w roli biznesmenów z Manhattanu, ale nawet oni powinni udać się na chwilę na pogranicze USA i Kanady, aby uspokoić zmysły widokiem panoramy systemu wodospadów Niagara Falls, który na długo pozostanie w pamięci uczestników zagranicznego wyjazdu incentive.

W Adventure Planet zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą wyjazdów firmowych
w ramach usługi podróże incentive. Organizujemy zagraniczne i krajowe wyjazdy firmowe oraz incentive travel w najbardziej odległe miejsca na świecie. Wychodzimy z założenia, że tego typu podróże są potrzebne firmom, ponieważ wpływają pozytywnie na relacje biznesowe i wzmacniają interpersonalne więzi z klientami, czy też między pracownikami. Wszystkich zachęconych ofertą wyjazdu do USA zapraszamy do kontaktu. Organizujemy wyjazdy firmowe zagraniczne i krajowe dla kilku i kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu osób. Każdy program wyjazdu z Adventure Planet jest dostosowany do oczekiwań i finansowych możliwości Klienta.

Incentive travel Ameryki

USA to jeden z najbardziej popularnych kierunków, obieranych podczas podróży incentive i nic w tym dziwnego! Stany Zjednoczone to jedno państw, które obfitują w atrakcje turystyczne.
W Adventure Planet organizując wyjazdy firmowe zagraniczne, staramy się nie tylko zawrzeć
w programie jak najwięcej atrakcji turystycznych, ale dbamy przede wszystkim o to, aby wyjazd
w ramach incentive travel był skuteczny w sferze biznesowej, bo pogłębianie więzi między uczestnikami to sedno sprawy!

Zobacz również inne nasze podróże incentive.

Prezentujemy zdjęcia z kilkunastodniowej wycieczki do USA. W programie oczywiście Wodospad Niagara, Nowy York i podróż legendarną Route 66 na zachód kraju. Wizyta w tej części Stanów, to zwiedzanie Wielkiego Kanionu Kolorado, noc w Vegas i chwila wytchnienia w Aspen.

Informacje o imprezie

Kategorie:

Wyślij zapytanie
Skontaktuj się z nami. Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę prywatności i nie wnosisz zastrzeżeń.