Motywacja pobudza ludzi! Ludzie pobudzają biznes! Imprezy motywacyjne i wyjazdy incentive złotym środkiem!

Wyjazdy motywacyjne i integracyjne

Kluczem do sukcesu firmy jest odpowiednia motywacja pracowników do podejmowania działań na rzecz wspólnego sukcesu. Świeży i energetyczny zespół to wulkan kreatywności, który sprzyja rozwojowi firmy. Wiedza i doświadczenie jakie posiadamy w organizacji imprez firmowych w postaci wyjazdów incentive, zapewnia uczestnikom niezapomniane wrażenia. Mamy szeroki wachlarz pomysłów – nasze wyjazdy to nie tylko przeżycia, ale także aktywności pozwalające na przełamanie swoich słabości oraz zdobycie nowych umiejętności.

W zależności od preferencji klienta organizujemy firmowe wyjazdy motywacyjne o charakterze od wypoczynkowego po sportowy. Proponujemy m.in.: trekking, nurkowanie, żeglarstwo, windsurfing, paragliding, katamarany, kajaki, jeździectwo, wspinaczkę, narciarstwo, snowboarding, rajdy i przejazdy motocyklami, quadami, rowerami jak również samochodami terenowymi.

Dla skutecznego motywowania pracowników, budowania i utrzymywania relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi nagrody pieniężne, bądź rzeczowe nie są już wystarczające.

Nowoczesnym i efektywnym sposobem osiągnięcia sukcesu są wyjazdy incentive. Dostarczają one niezapomnianych wrażeń. Szkolenia lub konferencje przeplatane bogatym programem turystycznym umożliwiają poznawanie odmiennych kultur, egzotycznej przyrody oraz dostarczają chwil relaksu w odległych zakątkach Ziemi. Liczne atrakcje wraz ze sporą dawką sportu i rekreacji pozwalają na zacieśnienie więzi wśród uczestników oraz na sprawdzenie własnych możliwości w niecodziennych okolicznościach. Najistotniejszy cel zostaje osiągnięty - akumulatory naładowane!

Wyjazdy incentive

Branża podróży incentive jest obecnie w rozkwicie. Skuteczność tego typu wyjazdów potwierdzają przedsiębiorcy z całego świata. Już nie tylko największe korporacje inwestuję w wyjazdy motywacyjne, trend coraz bardziej przebija się w Europie Środkowo-Wschodniej.Jakie są główne zalety wyjazdów incentive?

  • Osiąganie celów biznesowych – wyjazdy incentive zachęcają, motywują i inspirują pracowników do dokładniejszego skupienia się na celu. Morale i efektywność są o wiele wyższe, kiedy wiadomo, że na końcu drogi czeka wspaniała nagroda.
  • Niezapomniane przeżycia – pracownicy zapomną bonusy pieniężne i rzeczowe. Wspomnienia z podróży zostaną w nich na zawsze. Personel to najlepsi adwokaci marki, zadbaj o ich zadowolenie. Przeżycia i historie z podróży będą roznosiły się po biurze, kreując pozytywny, wewnętrzny PR.
  • Lojalność wobec pracodawcy – poczucie docenienia za wykonywaną pracę skutkuje nie tylko zwiększeniem zaangażowania i wzrostem zysków firmy, ale także pozwoli zatrzymać najlepszych pracowników w zespole. Co może łączyć bardziej niż wspomnienia na całe życie?
  • Program dopasowany do budżetu – incentive to wyjazdy, które mogą być zarówno weekendową przygodą, jak i dłuższą podróżą. Różne rodzaje wyjazdów będą trafiały w gusta różnych osób oraz będą nagradzać różne osiągnięcia. Dopasujemy plan wydarzenia do aktualnego budżetu.

Wyjazdy incentive dla firm

Zagraniczne wyjazdy motywacyjne dla pracowników i integracje to nasza specjalność. Dzięki kreatywności oraz wiedzy naszego zespołu touroperatorskiego jesteśmy w stanie zaproponować nietuzinkowe i niebanalne podróże spełniające Państwa potrzeby i oczekiwania. Szeroki wachlarz pomysłów sprawia, że każdy wyjazd incentive dla firm dostarcza niezapomnianych wrażeń, będąc jednocześnie jedynym w swoim rodzaju.

W zależności od Państwa preferencji oferujemy imprezy motywacyjne stacjonarne lub objazdowe o charakterze od wypoczynkowego po sportowy. Podczas naszych wyjazdów biznesowych proponujemy dodatkowe atrakcje takie jak: nurkowanie, windsurfing, żeglarstwo, katamarany, kajaki, paragliding, wspinaczkę, narciarstwo, snowboarding, jeździectwo, trekking, rajdy i przejazdy motocyklami, quadami, rowerami jak również jeepami.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć, prezentującą organizowane przez nas wyjazdy motywacyjne oraz do przeczytania artykułów o incentive travel naszej firmy:

  • Peru
  • Nepal

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy na stronę wyjazdy zagraniczne dla firm.

Organizacja wyjazdów firmowych

Grupa Adventure Planet od lat, z sukcesami organizuje dla swoich klientów wyjazdy firmowe. Cechuje nas profesjonalizm i perfekcjonizm. Pozostajemy w kontakcie z klientem, w trakcie trwania wyjazdu, jak i po powrocie do kraju. Nie trzeba się o nic martwić, wszystko zapinamy na ostatni guzik.

Motywujemy, podróżujemy i dobrze się bawimy! Zapraszamy do kontaktu! Więcej informacji o organizacji wyjazdów firmowych, znajduje się na podstronie Wycieczki i wyjazdy firmowe.

Peru – u podnóża Andów (artykuł w Firma w Wielkopolsce; marzec – kwiecień 2013),
Nepal – zdobywajmy szczyty (artykuł w Firma w Wielkopolsce; styczeń – luty 2013).

Wyślij zapytanie
Skontaktuj się z nami. Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę bezpieczeństwa i nie wnosisz zastrzeżeń.